Особливості навчання в Ірландії: проживання, мовне та культурне середовище
Загадковий та мальовничий острів, що знаходиться в північно-західній Європі. Чарівна природа, привітні люди, трошки магії, лепреконів та легенд. Саме такою ми знаємо Ірландію. Але також це країна відомих письменників, видатних науковців та революціонерів.

Ірландія приваблює тисячі студентів та школярів для навчання. Країна має багату та давню культуру, активно розвивається, а ірландські сертифікати про освіту визнаються по всьому світу. В Ірландії класична європейська освіта, оскільки тісний історичний зв'язок з Великою Британією вплинув на країну, в тому числі і на освітню сферу. Більшість ірландських навчальних закладів були засновані британцями та працюють за британськими підходами. І в цьому є значний плюс — попри відмінну якість освіти, навчання та проживання в Ірландії буде значно дешевшим, ніж в сусідній Великобританії.
Особливості проживання в Ірландії під час навчання
Окрім мальовничої природи, в Ірландії також гарна екологія. Чистота ірландського повітря займає третє місце серед країн Європи. Місцеві жителі задоволені якістю проточної води та природними благами.

Такі умови роблять країну привабливою для іноземних студентів та школярів. Але постає питання: як батькам забезпечити проживання своїх дітей на період навчання? Воно можливе в пансіонах при школах або у родинах, що приймають дітей.
Пансіони

Можливість проживання при школі є далеко не у всіх закладах освіти, здебільшого в приватних. Частіше за все це виходить дорожче за проживання в місцевих сім'ях і місця в таких пансіонах обмежені.

Гуртожитки при школах завжди чисті, зручні та обладнані усім необхідним для навчання дитини. Школи-пансіони знаходяться під постійним контролем Міністерства освіти та регулярно інспектуються Міністерством здоров'я. Зазвичай такі заклади знаходяться в тихій та зеленій місцевості.

В пансіонах діти розміщуються в спільних кімнатах. Кількість жильців залежить вже безпосередньо від самої школи та гуртожитку. Тому вашій дитині постійно доведеться бути в соціумі, що для деяких буває складно. Саме тому ідеальними кандидатами для таких пансіонів будуть діти з наступними рисами характеру:
  • екстраверт;
  • незалежний;
  • фанат спорту;
  • товариськи

Ми розуміємо, що всі діти з індивідуальним характером і далеко не завжди це характер "ідеального кандидата".
Якщо ваша дитина інтроверт, то краще їй буде проживати в родинах, які приймають до себе учнів. В такому випадку дитина зможе відпочивати від великої кількості людей та соціальних контактів в особистій кімнаті.

Саме тому для нас важливо познайомитися з дитиною, дізнатися її особливості та підібрати ідеальний варіант саме для дитини.
Проживання в місцевих сім'ях.

Проживання в ірландських сім'ях зазвичай виходить дешевшим, та велика кількість сімей готові прийняти до себе дитину на період навчання.

Сім'ї ретельно перевіряються, в тому числі, нами та поліцією, також ми обов'язково перевіряємо умови для проживання дитини. Діти проживають в одномісних кімнатах, в яких є все необхідне: ліжко, шафа, комод, опалення та зона для навчання.

На наших консультаціях з батьками та дитиною ми детально розповідаємо про переваги того чи іншого виду проживання, після чого підбираємо родину та знайомимо з нею. Наші консультанти, що зараз знаходяться в Ірландії, зустрічають дитину та допомагають їй ознайомитись з країною та новим місцем проживання і, в разі чого, готові допомогти з розвʼязанням проблем.
Якщо у вас залишились питання стосовно умов проживання дитини в Ірландії, то з радістю запрошуємо вас на консультацію. На ній ми більш детально розповімо про всі аспекти, які вас цікавлять.
Мовне та культурне середовище Ірландії
Ми думаємо, що ваша дитина буде задоволена культурою і самої Ірландії. Фольклор, музеї, вуличне мистецтво та історія відомих ірландських винаходів (таких як стетоскоп, дефібрилятор чи газована вода) захоплять вашу дитину та духовно збагатять її.

Спорт в Ірландії дуже люблять та цінують. Гольф, футбол, реґбі або водне поло — з такого різноманіття дитина обере те, що їй до душі. Також самі школи зацікавлені в тому, щоб школярі були фізично активними та займались якимось видом спорту.

І на додачу до всього, Ірландія — країна неймовірної краси. Недаремно її називають Смарагдовим островом, оскільки круглий рік вона радує око рослинністю різних відтінків зеленого.
Ірландія — консервативна країна з давніми традиціями, але при цьому дуже привітна до іноземців, в тому числі і до українців. Ірландці дуже веселий та добродушний народ.

Оскільки Ірландія англомовна країна, вашій дитині не доведеться вивчати нову європейську мову, що значно спростить її навчання. При цьому дитина буде знаходитись в мультинаціональному середовищі, завдяки чому познайомиться з великою кількістю культур та традицій.

Ми з радістю ознайомимо вас з усіма особливостями навчання та проживання в Ірландії та дамо відповідь на всі ваші запитання. Заявку на консультацію ви можете залишити нижче.

Заявка на оглядову консультацію

Вартість наших послуг ми продублюємо на ваш email
Виберіть месенджер для зв’язку з вами: