Підготовка документів та абітурієнта до вступу на навчання в закордонні ВНЗ

1.08.2022 - агенція Master Study
При вступі до закордонних ВНЗ ви зіткнетеся з багатьма труднощами: від вибору навчального закладу до збору та підготовки документів.

Недотримання термінів, неготовність до співбесіди, помилки в оформленні документів – все це та багато іншого може призвести до відмови абітурієнту у вступі до того чи іншого ВНЗ.
З професіоналами Masterstudy вступити до закордонного ВНЗ стане набагато простіше! Ми гарантуємо вам вступ до кращих ВНЗ в понад 7 країнах Європи та Канади.

Наші спеціалісти допоможуть вам зробити правильний вибір спеціальності та ВНЗ, а також візьмуть на себе всі турботи про вступ: від збору документів до отримання студентської візи.

Дізнатися більше про вступ до ВНЗ Чехії →
Дізнатися більше про ВНЗ Канади →

Що необхідно для вступу
до закордонних ВНЗ?

Нижче таблиця, яка дає первинне уявлення про необідних мінімум для вступу на навчання закордоном ступеня бакалавр чи магістр

В чому різниця між коледжем та університетом?

Багато абітурієнтів до кінця не розуміють, чим відрізняються ці навчальні заклади. Але перш ніж обирати де саме навчатись, слід розібратися в чому їхня різниця:

Спрямованість навчання

У ВНЗ освіта теоретична, а в коледжі – практична.
Навчання у ВНЗ підійде абітурієнтам, які планують займатися науковою діяльністю або бажають здобути ступінь магістра для того, щоб успішно просунутися кар'єрними сходами.

Також університети одержують фінансування від держави, тому вони пропонують передові програми навчання.

У коледжах, своєю чергою, навчають професій, які найбільш затребувані у місцевих регіонах. Програма навчання коледжів адаптується під потреби локальних компаній та виробництв.

Дізнатися більше про вступ до ВНЗ Чехії →
Дізнатися більше про ВНЗ Канади →

Можливість працевлаштування

Не принципова відмінність
Прикладний характер навчання у коледжі дозволяє здобути практичний досвід ще до отримання диплома, оскільки існує можливість працевлаштування як під час, так і після навчання.

Доволі часто випускники ВНЗ вступають до коледжів, щоб здобути практичні навички і тим самим підвищити шанси на працевлаштування.

Дізнатися більше про вступ до ВНЗ Чехії →
Дізнатися більше про ВНЗ Канади →

Вартість навчання

Часто це основний критерій вибору
Бюджет навчання в коледжі найчастіше вигідніший і доступніший, ніж в університеті. Наприклад, навчання в коледжі може коштувати 14-17 тис. канадських доларів на рік, а в університеті 17-25 тис. і вище.

Як зробити правильний вибір ВНЗ?

Насамперед правильно оцініть свій бюджет. Потім чітко визначтеся зі спеціальністю, оскільки саме вона часто диктує правильну відповідь – навчатися у коледжі чи в університеті.

Дізнатися більше про вступ до ВНЗ Чехії →
Дізнатися більше про ВНЗ Канади →

Аудиторії

Є суттєва різниця
Навчальні групи у коледжі менші, ніж в університеті. Відповідно аудиторії розраховані на невелику кількість студентів – 15-30 осіб. Завдяки цьому є чудова можливість безпосередньо спілкуватися з професорами та вирішувати прикладні завдання.

Потік студентів в університеті натомість може налічувати сотні людей, тож аудиторії там більші.

Дізнатися більше про вступ до ВНЗ Чехії →
Дізнатися більше про ВНЗ Канади →
Отримайте консультацію
Рекомендуємо попередньо ознайомитись з цінами на наші послуги
Зв'язатися з нами через месенджери: