Знайдемо спеціальність, яка розкриє ваш талант
Профорієнтація по методології «Harrison Assessments» — ваш перший крок до успішної кар'єри, що зробить вас щасливими
Всього 6 хв, які змінять ваше життя
На відео, Анастасія Левдікова, засновниця агенції «Master Study» розповідає про методологію, яка допоможе визначитися в майбутній професії

Чому важливо визначитися з професією?

Якщо ви обираєте навчальний заклад для себе чи для своєї дитини, то розумієте, яких витрат потребує отримання освіти.

Тому ми радимо пройти тестування на професійну орієнтацію та дізнатися, наскільки обрана сфера освіти збігається з талантами особистості.

Це допоможе підтвердити ваш вибір щодо напрямку освіти, або знайти та обрати альтернативи.
Часто буває так, що вже потрібно обирати освіту, але дитині нічого не цікаво або навпаки, цікаво все і відразу. І в тому, і в іншому випадку складно визначитися зі сферою освіти.

Але знайти захоплення не так важно, як здається. Для цього потрібно провести просте, але потужне дослідження особистості.

Який метод ми використовуємо?

Для дослідження професійної орієнтації ми використовуємо метод Harrison Assessments.
Метод підходить для віку 14+, включає консультацію та звіти з
поясненням поведінки та талантів людини. Застосовується
навчальними закладами та компаніями 62 країн світу.
1
Це психометричне тестування, яке дозволяє прогнозувати Вашу поведінку.
2
Система створює різні види звітів. Вони, як лінзи, дозволяють подивитися на Вашу поведінку у різному ракурсі.
3
Тестування підкаже улюблені професії, Ваші сильні сторони, як працює Ваша мотивація, як Ви приймаєте рішення та багато іншого.
4
При проходженні опитувальника не існує неправильних відповідей, всі відповіді правильні та водночас різні у різних людей.
Залиште запит, щоб дізнатися більше про цей унікальний метод.

Як це працює?

1
Консультація
Безкоштовна консультація-знайомство, щоб дізнатися вашу мету
2
Онлайн-тест
Ви отримуєте онлайн-тест
на профорієнтацію
3
Результати
Ви отримаєте результати тесту та консультацію з вибору професії
Протягом 1−1,5 години ми розберемо результати ваших тестів з консультантом Harrison Assessments.
Ви зрозумієте свої шаблони поведінки та зони росту, щоб керувати власним розвитком та результатами, робити ставку на свої сильні якості.

Це знання дозволить сфокусуватися на пошуку улюбленої роботи та допоможе із задоволенням
стати кращою версією себе.
Як показують 25-річні дослідження, Harrison Assessments допомагає підвищити рівень успіху у 3-4 рази
У масштабі життя цінність такої послуги вища за гроші.
Наше завдання – допомогти вам побудувати кар'єру, яка буде більше до душі.
Відгуки клієнтів
Лоліта Богданова
Прочитати відгук на Facebook
Тиждень тому тестувала на собі дослідження HARRISON ASSESSMENTS, а вчора обговорювала його результати із консультантом компанії.

Що можу сказати? Я вражена і однозначно беру в роботу, як психолог та бізнес-коуч!

❗️ Рекомендуватиму своїм клієнтам проходити подібне дослідження для поведінкової та кар'єрної «діагностики».
У системі закладено можливість формування понад 20 різних видів звітів, які можна сформувати за підсумком тестування, головне - ЯСНО РОЗУМІТИ, відповіді на які питання ти хочеш отримати?

Звіти конкретні, читаються і сприймаються дуже легко і зрозуміло, тому до них можна буде повертатися щоразу, щоб відстежувати свою динаміку розвитку.

Це чудовий орієнтир у розвитку себе та своєї кар'єри!
Світлана Бабич
Прочитати відгук на Facebook
Harrison Assessments дав мені можливість отримати відповіді на хвилюючі питання щодо професійної реалізації, а також виявити внутрішні протиріччя, що заважають ефективно досягати поставлених цілей.

Дуже вдячна консультантам за детальний аналіз та дуже грамотне пояснення результатів тесту. Методика стовідсотково корисна для всіх, хто прагне особистісного розвитку та покращення якості життя в цілому!
Іванна Рокун
Прочитати відгук на Facebook
Як людині, яка шукає себе, свою професію, мені дуже цікаво було пройти даний тест - і результат приємно вразив. Велика подяка консультанту - спільний аналіз результатів дозволив виявити мої сильні сторони, які до цього можливо і не вважала такими, звернути увагу на слабкості та по-новому оцінити свої можливості і зрозуміти, куди потрібно рухатися, щоб отримувати максимальне задоволення від того, чим займаєшся
Вадим Семенихин
Прочитати відгук на Facebook
Пройшов тестування. Можливості тесту мене просто шокували. Півгодини та такий обсяг інформації про себе! Якщо хочете рухатися вперед, розвиватися потрібно знати свої "точки зростання".

Те, що потребує опрацювання: якості, стереотипи поведінки. Знати свої сильні слабкі сторони. У тесті це все є. Навіть більше! Рекомендую!
Залиште запит, щоб дізнатися більше про цей унікальний метод.

Часті питання та відповіді

Чи допомагає метод HARRISON ASSESSMENTS в пошуку мотивації?
Так, разом з результатами тестування, абітурієнт отримує інструкцію до "включення мотивації" саме для його типу особистості. Дізнаєтеся, що потрібно розвинути в собі для максимального задоволення в обраній кар'єрі.
Чи допоможе тестування визначити рівень лідерських якостей?
Так, звичайно! Разом з результатами ви отримаєте аналіз лідерських компетенцій та рекомендації щодо їх подальшого розвитку.
Чи включає звіт після тестування добірку кар'єр, які відповідають моєму характеру?
Звичайно! Ви отримаєте точну добірку кар'єр, які відповідають вашому характеру. До того ж ви отримаєте опис кожної кар'єри й оцінку ймовірності вашого успіху в кожній з підібраних професій.

І це ще не все: ви отримаєте аналіз якостей людини, які релевантні обраній кар'єрі.
Як визначити, що дитина чи підліток готовий до тесту?
Тестування можна проводити з 14+ років. Якщо ви бачите, що ваша дитина сумнівається, не може визначитись з тим, що їй подобається вивчати, чи чим вона цікавиться, то краще дати їй ще час. Коли ви помітите певну стабільність у вподобаннях – можна сміливо йти на тестування.
Чи можна проходити тест дорослим? Чи допоможе він побачити свої сильні та слабкі сторони?
Так, звичайно. Тест та консультація доступні і для дорослих – для професіоналів, які хочуть змінити сферу діяльності або зробити прорив у кар'єрі.

Під час тестування для професіоналів досліджуються парадокси поведінки, які призводять до УСПІХУ або ПОРАЗКАМ. В результаті відкриваються джерела неефективності в роботі та створюється план для росту результатів.
Чи можна «надурити» тест?
Ми гарантуємо правдивість результатів. Ми використовуємо запатентовану технологію SmartQuestionnaire, яка реєструє спроби недостовірних відповідей під час проходження тестування.

Кожен звіт включає показник правдивості результатів. Якщо він нижчий за 80%, пройти опитувальник Harrison Assessments потрібно буде знову. Додаткова оплата при цьому не потребується.