Навчання в Ірландії: доступна шкільна освіта для українців
Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина навчалась за кордоном, вивчала іноземну мову та в майбутньому вступила до престижного університету, то Ірландія — чудовий варіант.

Чому так? Розбираємось разом!

Переваги навчання в Ірландії.
Перш за все варто поговорити про систему освіти. Ірландські діти йдуть до школи в 6 років. Тривалість навчання в початковій школі складає 6 років.

Потім дитина переходить до середньої школи, яка розподіляється на два цикли — молодший та старший.

Молодший цикл (12-15 років) становить три роки навчання, після яких дитина складає іспит та отримує Junior Certificate. Четвертий рік (15-16 років) навчання в середній школі — "перехідний" між циклами. Програма цього року може відрізнятися в деяких школах, але зазвичай цей рік менш академічний, додається менше предметів та учні мають більше вільного часу. Для українських школярів це чудовий час, аби приєднатися до навчання. Оскільки навантаження в школі буде меншим, то у дитини буде час на додаткові курси з англійської або інших предметів.

Для школярів є обов'язкові предмети для вивчення. Це англійська мова та математика. Загалом дитина в середній школі може вивчати до 11 предметів з різних дисциплін, які обирає саме. Дитина може обирати поміж природничих, технічних та гуманітарних напрямків.
Останні два роки в ірландській середній школі це старший цикл (16-18 років). По завершенню цього циклу, школярі складають ще один іспит та отримують Leaving Certificate Examination. Цей сертифікат цінується та визнається не тільки в Ірландії, а в США, Канаді та країнах Європейського Союзу, тому вам будуть доступні найпрестижніші університети світу.

Крім класичної системи освіти та можливості вступу до престижних ВНЗ світу, навчання в Ірландії має ще низку переваг:
 • навчатися дитина буде англійською мовою, що суттєво спрощує процес навчання, оскільки немає потреби вивчати нову європейську мову
 • навчання та проживання в Ірландії дешевше за сусідню Британію
 • в Ірландії чудова екологія, що важливо для росту та розвитку дитини
 • Ірландія — країна, що активно розвивається, саме тому влада зацікавлена в тому, щоб до них приїздили іноземні вмотивовані студенти. В країні є офіси таких компаній як Google, Amazon, Apple та багато інших, що доводить економічний розвиток країни
Шкільна освіта в Ірландії.

В Ірландії існує два види шкіл: державні та приватні. Приватні школи можна розділити на приватні денні школи та на пансіони. Зараз ми вам розповімо про особливості всіх цих шкіл та про ціни на навчання.
Державні школи

Державні школи Ірландії є безплатними для ірландців та учнів з ЄС. Зараз навчання в державній школі є безоплатними для українців у зв'язку з військовими діями на території України.

У разі навчання в державній школі, дитина буде проживати у місцевій сім'ї, яку ми ретельно доберемо. Ви можете ознайомитись з умовами проживання в таких родинах за посиланням.
Приватні школи

Ціни на навчання та проживання в приватних школах-пансіонах починаються від 20 000 євро на рік. Дитина в такій школі навчається і проживає. Територія таких пансіонів закрита, що забезпечує безпеку дитині. Окрім школи та гуртожитків, на території розташована інфраструктура, необхідна для всебічного розвитку дитини: спортивні майданчики, артстудії, басейн, тенісний корт. Варто зауважити, що є кілька форматів проживання в пансіонах:

 • п'ять днів — навчальний тиждень діти живуть в школі, а вихідні — у сім'ї, що приймає;
 • сім днів — дитина знаходиться в школі весь тиждень;
 • дванадцять днів — кожні другі вихідні дитина має перебувати у місцевої родини, що приймає іноземних школярів.
Також є приватні денні школи, де дитина тільки навчається, а проживає у місцевої родини. Такі школи дещо дешевші, від 17 000 євро, та в них легше знайти місця.
Якщо ви хочете більш детально ознайомитися з умовами проживання в Ірландії, то ми будемо раді бачити вас на консультації або радимо прочитати нашу статтю, в якій ми також детально розповіли про це.
Вступ до школи в Ірландії
Вступ до школи в Ірландії може бути складним та непередбачуваним, саме тому ми пропонуємо вам свої послуги та хочемо пояснити, чому краще доручити цю справу професіоналам:
 • 1
  у нас є профорієнтація Harrison Assessment, яка допомагає визначити професію відповідно до талантів та поведінки людини, та великий список шкіл, що дозволяє обрати ідеальну школу для дитини;
 • 2
  ми знаємо всі нюанси та деталі вступу, оскільки маємо вже 17 років досвіду;
 • 3
  далеко не всі школи готові обговорювати вступ до школи з батьками дитини, якщо ті знаходяться в іншій країні;
 • 4
  наші спеціалісти зараз знаходяться в Ірландії, саме тому можуть зустріти дитину, допомогти їй з облаштуванням та усіма навчальними питаннями.
Як проходить процес вступу з MasterStudy?

Перш за все, на консультації ми з вами знайомимось та визначаємо ваші цілі та запити. Після консультації ви заповнюєте анкету на підбір школи, вказуючи свої побажання. Потім ми проводимо профорієнтацію Harrison Assessment та надаємо список документів, необхідних для вступу в школу. Не хвилюйтесь, ми допоможемо зі збором документів.

Після того, як ви визначитесь зі школою, потрібно буде пройти інтерв'ю з представником школи. Ми підготуємо дитину до цього процесу та перевіримо її готовність.

А далі залишається найприємніше — отримання документів, які підтверджують вступ. Якщо школа не надає проживання, то ми знайдемо для вашої дитини приймачу родину та допоможемо з оформленням візи або статусу тимчасового захисту — TPS (доступний для українців через збройну агресію рф). Коли ваша дитина прибуде до Ірландії, наші колеги її зустрінуть та допоможуть з поселенням. Також ви будете отримувати щомісячні звіти про успішність навчання. За потреби ми допомагаємо з реєстрацією на іспити та можемо організувати гостьові візити для батьків.

Якщо вас зацікавило навчання в Ірландії та ви хочете дати дитині перспективи в майбутньому, то ми запрошуємо вас на безплатну ознайомчу консультацію.

Заявка на оглядову консультацію

Вартість наших послуг ми продублюємо на ваш email
Виберіть месенджер для зв’язку з вами: